lek. wet. Paweł Kołodziejczak

ortopedia, chirurgia miękka


Założyciel i kierownik Kliniki Weterynaryjnej Lancet. Warszawski wydział Medycyny Weterynaryjnej ukończył w roku 1992, 9 lat później uzyskał tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Na co dzień zajmuje się ortopedią, a także chirurgią tkanek miękkich oraz chirurgią interwencyjną u pacjentów w stanach nagłych.


lek. wet. Hubert Kołodziejczak

neurologia, intensywna terapia, interna


Absolwent wydziału medycyny weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Każdego roku uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach poświęconych głównie intensywnej terapii oraz neurologii psów i kotów.

Prywatnie pasjonat wszelakiej aktywności fizycznej, motocykli oraz górskich wędrówek.


Michalina Pawlak

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W trakcie studiów odbywała praktyki zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Nieustannie zdobywa wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach.

W Klinice Lancet przyjmuje pacjentów internistycznych, stawia pierwsze kroki w okulistyce i nefrologii oraz szkoli się z intensywnej terapii psów i kotów pod okiem najlepszych specjalistów.

Odkąd pamięta – miłośniczka zwierząt i wszelkich podróży.


Adrian Bieniek

Absolwent medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Swoją przygodę z pracą kliniczną rozpoczął już w trakcie studiów. Z pasją chłonie wiedzę dotyczącą stanów nagłych i interny oraz z chęcią się nią dzieli. Zgłębia radiologię i ultrasonografię i to z tymi dziedzinami wiąże swoją przyszłość.

Prywatnie pasjonat podróży oraz gry na gitarze.


Maja Ostrowska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych oraz postępowania w stanach nagłych. Swoje zainteresowanie psim behawiorem zawdzięcza głównie temperamentowi swojego psa Florka. Stara się rozwijać w tej dziedzinie, aby lepiej rozumieć problematyczne zachowania czworonożnych pacjentów.

Prywatnie miłośniczka cukiernictwa, górskich wędrówek oraz psów rasy Corgi.


Natalia Lara

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Jej głównym zainteresowaniem są choroby wewnętrzne i anestezjologia. Swoją wiedzę z zakresu znieczulenia ogólnego zdobywała między innymi w międzynarodowej szkole VASTA. W jej kręgu zainteresowań zawodowych znajdują się również ultrasonografia, dermatologia i hematologia.

Po pracy spędza czas ze swoim wyżłem Flokim, z którym zdobywa medale na zawodach dogtrekkingowych.


Alicja Wenzel

Absolwentka wrocławskiego wydziału medycyny weterynaryjnej. Odbyła dwumiesięczny staż w największej klinice referencyjnej w Czechach VETINO Jaggy Praha, w której rozwijała się w medycynie stanów nagłych, internie i neurologii. Bardzo ambitna i żądna wiedzy, swoje kwalifikacje podnosi biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.

Prywatnie opiekunka kota Czarka. W wolnych chwilach czyta książki, komiksy oraz dzierga na drutach.